Grup Şirketleri

 

Potansiyel enerji Makine olarak yenilenebilir enerji kaynaklarından elektrik üretim sistemlerinin projelendirilmesi ve uygulaması konularında çalışmalar yapmaktayız. Yurtiçi ve Yurtdışından konusunda uzman tedarikçiler ile bütçenize uygun özellikteki sistemi projelendirip uygulamasını gerçekleştiririz.

Enerji konusunda uzmanlık alanımız daha çok aydınlatma yönünde olmuştur. Bu konuda PARANS güneş ışığı aydınlatma sistemlerinin Türkiye yetkili distribütörü olarak 2013 yılından beri hizmet vermekteyiz.

Daha Fazlası…

facebook

 


 

 

POEN Mühendisliği Beton zeminlerin tozumazlığını sağlayan bir tür yüzey işlemidir. Epoksi yüzey kaplaması yerine kullanılan sağlıklı ve uzun ömürlü bir zemin elde etmenizi sağlar. Bu zeminin en önemli özelliği sonradan oluşacak hasarların kolayca tamir edilmesidir. Bu uygulamada kullanılan kimyasallar su bazlı olup doğaya zararı yoktur. Bu konuda detaylı bilgiyi zemin mühendisliği sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazlası…

facebook

 


 

 

POEN inşaat olarak konusunda uzman kadromuz ile inşaatın temelinden ince işçiliğine kadar tüm alanlarında çalışma yapmaktayız. Mimari projelendirme ve uygulama, kat karşılığı inşaat, renovasyon, restorasyon, dış cephe kaplama, asma kat ve benzeri inşaat konularında İstanbul’un çeşitli bölgelerinde çalışmalar yapmaktayız. Ayrıca mekanik ve elektrik tesisatlarında projelendirme ve uygulama çalışmaları yapmaktayız. Bu konularda daha detaylı bilgiyi POEN inşaat sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

Daha Fazlası…

facebook

 


 

 

Pluschem Endüstriyel kimyasallar

Firmamız kimyasal alanda konusunda uzman Pluschem firması ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bu konuda amacımız üretim tesislerinde yaşanan problemleri, aynı zamanda bu tesislerde düzenli olarak yapılan makine, elektrik ve elektronik bakımlarını çevreye duyarlı ürün gamıyla çözüm üretmektir. Ayrıca mekanik bakımı yapılan alanlarda yapılan işi, bütçenizi ve çevreyi ön planda tutarak kolaylaştırıyoruz.

Daha Fazlası…
 


 

 

Neden 2 Parmak?
Herkes elle yemenin keyfine varsın diye, 2parmak tam parmağınıza göre!

Neden 2 Parmak?

Parmakların kirlenmesine son verir,
Çocukların zevkle yemek yemesini sağlar,
Yiyeceklerin tırnak aralarında sıkışmasını önler,
Gidilen her yere kolayca taşınır,
Yüzey yapısı sayesinde yiyecekler parmaklar arasında rahatlıkla tutulur,
Arabada, evde, her yerde peçete arama derdinden kurtarır,

Daha Fazlası…

facebook